Nabożeństwo na zakończenie roku 2020

31 grudnia na zakończenie starego roku zgromadziliśmy się na nabożeństwie o godz. 16.30, w czasie którego dziękowaliśmy Panu Bogu za dary i opiekę, przepraszaliśmy za zło wyrządzone publicznie i przez nas osobiście i prosiliśmy Pana Boga, aby był z nami wspierał nas i błogosławił nam w Nowym Roku.

W czasie Mszy świętej o godz. 17. 00 mieliśmy natomiast okazję podziękować Panu Bogu za mijający rok, za wszystkie otrzymane łaski i dobro, którego doświadczyliśmy, ofiarować te trudne sprawy naszego życia oraz poprosić o błogosławieństwo Boże i opiekę Bożą w Nowym Roku. Ksiądz Proboszcz podsumował rok z życia parafii, przypomniał najważniejsze wydarzenia i inicjatywy, które przeżywaliśmy w starym roku, a także przedstawił parafialne statystyki oraz podziękował parafianom za ich serdeczność i życzliwość, za gościnność i hojność. Wskazał także, jakie ważne wydarzenia czekają nas w parafii w 2021 roku.

W Nowym Roku życzymy wszystkim, abyśmy podążali prostą drogą za Panem Jezusem, pod czułą opieką Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w miłości Boga Ojca i pod natchnieniem Ducha Świętego.

BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU 2021!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, a także do zapoznania się z podsumowaniem księdza proboszcza.