Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj o godz.17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17.30. Nie będzie Drogi Krzyżowej w czwartek dla dzieci o godzinie 17.00, ani w piątek dla młodzieży o 19.00.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.
  4.  Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na rzecz naszej parafii na konto parafialne, jak również za ofiary na kwiaty.
  5. Spowiedź święta wielkanocna (a ta rozumiana jest od Środy Popielcowej aż do Uroczystości Trójcy Świętej (7 czerwca)) będzie odbywała się od najbliższego poniedziałku (23 marca) w godzinach 6.30 – 8.00 oraz 17.00 – 19.00. Pragniemy przez to usłużyć jak największej liczbie wiernych w duchowym przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych  
  6. Zawieszamy do odwołania spotkania grup duszpasterskich przy naszej parafii, a także spotkania dla dzieci przed pierwszą Komunią świętą i dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  7. Do odwołania zamknięta jest kancelaria parafialna. W sprawach pilnych proszę kontaktować się po zakończeniu Mszy świętej porannej lub wieczornej.
  8. W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, stosując się do rozporządzeń organów państwowych i do zaleceń Konferencji Episkopatu Polski, Ks. Abp prosi kapłanów i wiernych, aby podczas każdej Mszy świętej i nabożeństw wewnątrz kościoła przebywało maksymalnie 5 osób! W związku z powyższym prosimy, aby w najbliższe dni na Msze święte przychodziły osoby, które zamówiły intencję mszalną i najbliższa rodzina. Dotyczy to również pogrzebów.
  9. Wszystkie Msze święte w niedziele, święta i w ciągu tygodnia sprawujemy bez zmian. Intencje mszalne będą odprawiane zgodnie z harmonogramem.
  10. Dodatkowo na naszej stronie internetowej są transmisje nabożeństw. W niedzielę transmitujemy Godzinki do Męki Pana Jezusa, wszystkie Msze święte oraz Gorzkie Żale. Na tygodniu transmitujemy Msze święte wieczorne, Drogę Krzyżową oraz codzienną modlitwę różańcową o godz. 20.30. Link do transmisji: mbnplublin.pl/transmisja-live.