Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII  Niedziela  zwykła  – 19.06.2022 r 

  1.  Przypominamy, że nabożeństwa  czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane w naszym kościele w niedziele i święta o godz. 17.30, natomiast w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczorowej, Zapraszamy do udziału.
  2. Procesja w Oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczorowej według następującego porządku: poniedziałek – szczególnie zapraszamy mieszkańców  – ul. Organowej i Szeligowskiego, wtorek – ul. Młodej Polski i Al. Kompozytorów Polskich, środa – ul Chodźki i wszystkie ulice wokół niej, czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała połączone z poświęceniem wianków oraz błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem małych dzieci i ich rodziców
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 14.30 i 18.00. Zapraszamy do udziału.
  4. Młodzież klas VII proszona jest jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego o zapisywanie się do sakramentu bierzmowania. Można to uczynić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej
  5. Transmitujemy Mszę św. z naszego kościoła  w każdą niedzielę o godz. 13.00.
  6. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na rzecz naszej parafii zarówno bezpośrednio do kapłanów jak i na konto parafialne. Numer konta znajduje się na dole strony w zakładce “Znajdź nas” oraz w zakładce w górnym menu “Kontakt”.