Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVI Niedziela  zwykła  – 26.09.2021 r 

  1.  Dzisiaj  o godz. 17.30 Nieszpory. Zapraszamy do udziału.
  2. We wtorek o godz.19.00 spotkanie dla młodzieży klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  3. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Matka Bożą gdziekolwiek się objawia prosi o pokutę i modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiali codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.
  4. Przypominamy. że dzisiaj o godz.16.00 Msza św. dla dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców
  5. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca
  6.  Przypominamy również, że zgodnie z wytycznymi Kurii Biskupiej życie sakramentalne dzieci i młodzieży powinno się odbywać w parafii zamieszkania
  7. W czwartek o godz.19.00 spotkanie dla ministrantów oraz wszystkich chętnych, którzy pragną zostać ministrantami.
  8. Z racji Roku św. Józefa ogłoszonego przez Papieża Franciszka zapraszamy każdego 19 dnia miesiąca o godz.7.00 lub 18.00 na Mszę św. wotywną o św. Józefie połączoną ze specjalnymi modlitwami ku Jego czci polecając nas samych i nasze rodziny.
  9. Transmitujemy Mszę św. z naszego kościoła  w każdą niedzielę o godz. 13.00.
  10. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na rzecz naszej parafii zarówno bezpośrednio do kapłanów jak i na konto parafialne. Numer konta znajduje się na dole strony w zakładce “Znajdź nas” oraz w zakładce w górnym menu “Kontakt”.