Rekolekcje adwentowe

W dniach 9 – 12 grudnia 2018 roku gościliśmy w naszej parafii ks. Bogusława Miguta, prof. KUL.  Przygotowywał on naszych parafian na święta Narodzenia Pańskiego poprzez wygłoszone rekolekcje adwentowe.

Głównym tematem poruszanym przez niego były sakrament pokuty i pojednienia oraz Eucharystii. Poprzez szereg wygłoszonych kazań pogłębiał naszą świadomość o realnej Bożej obecności w sakramentach.

Uczynił również Adwent czasem pogłębionej refleksji nad przeżywaniem naszego oczekiwania na Narodziny Chrystusa.

Kierując słowa podziękowania za poświęcony czas oraz podzielenie się świadectwem życia, pragniemy życzyć Księdzu Rekolekcjoniście równie owocnego przygotowania na przyjście Pana oraz głębokiej radości z Jego narodzenia. Niech Bóg błogosławi Księdzu, a my składamy serdeczne Bóg Zapłać.